Zdrowy mieszkaniec Poznania - wizytówką Miasta Poznania (zabiegi zdrowotne w salonie SPA)


Kategoria
Projekty ogólnomiejskie
Nazwa projektu
Zdrowy mieszkaniec Poznania - wizytówką Miasta Poznania (zabiegi zdrowotne w salonie SPA)
Opis projektu

Projekt skierowany jest do mieszkańców Poznania, szczególnie tych po 40 roku życia. Celem projektu jest zapewnienie dostępności wybranych usług kosmetycznych ciała oraz spa - w tym propagowanie zdrowego trybu życia oraz właściwego żywienia.

Staje się to niezbędne w dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie, co przeciwdziała nasilaniu się depresji (profilaktyka i ochrona zdrowia).

Skutki depresji wywołują u nas: 1/ niechęć do pracy i późniejszą jej utratę 2/ pogorszenie stanu zdrowia (zaburzenia adaptacyjne)

Dlatego tak ważne staje się przeciwdziałanie wyłączeniu osób u których występują nasilające się objawy stresu i depresji poprzez propagowanie zdrowego stylu życia oraz poprzez zabiegi kosmetyczne spa zmierzające do poprawy własnej samooceny a tym samym do usunięcia w/w objawów.

Projekt jest wsparciem dla opieki medycznej i psychologicznej oferowanej w przychodniach lekarskich w zakresie profilaktyki i ochrony zdrowia.

Zakres projektu obejmuje: 1/ usługi zdrowotne SPA - terapie przeciwdziałające narastaniu depresji i stresu 2/ usługi kosmetyczne zdrowotne - poprawiające wydolność fizjologiczną organizmu 3/ wellness coaching w zakresie zdrowego trybu życia

Projekt będzie realizowany przez okres 12 miesięcy w wyznaczonym przez organizatorów miejscu i czasie w zakresie ustalonym z klientem (ustalenia telefoniczne - zapisy).

Lokalizacja, miejsce realizacji projektu

Ulica, rejon ulic

Projekt obejmuje swym zakresem teren całego Poznania.

Inne istotne informacje dotyczące lokalizacji

Projekt będzie realizowany w Antonina Royal Luxry Boutique SPA [ http://www.antonina.net.pl ] w NH Hotelu w Poznaniu przy ul. Święty Marcin 67.
Potencjalni odbiorcy projektu
Odbiorcami projektu są mieszkańcy Miasta Poznania, w szczególności: 1/ kobiety od 40 roku życia 2/ mężczyźni od 40 roku życia
Uzasadnienie dla realizacji projektu
Życie zmusza nas wszystkich do coraz większego tempa i coraz większych poświęceń. Zapominamy o nas samych i zdrowiu co w konsekwencji wywołuje u nas zaburzenia depresyjne i prowadzi później do poważnych powikłań. Według statystyk coraz więcej mieszkańców miast zapada z powodu złego trybu życia na poważne powikłania spowodowane depresją. Obok już wykorzystywanych terapii ważną sferą staje się działanie szybkie na organizm, które pozwala na usunięcie objawów depresji. I takie działanie staje się kanwą naszego projektu. Jeśli zagłosujecie Państwo na nasz projekt, to pozwolicie tym samym nam pomóc sobie w codziennej walce ze stresem, depresją i zmartwieniami. Warto skorzystać choć raz i poczuć się lepiej, by dalej móc spokojnie zająć się własnymi sprawami i swojej rodziny.
Szacunkowy koszt projektu
Składowa projektu Koszt [w zł]
Należność podstawowa (usługa zwolniona z VAT) OBLICZENIA: 1600 zabiegów i porad x 50 zł = 80 000 zł dodatkowo: konsultacje telefoniczne i e-mailowe - nieodpłatne Uwaga: 1600 zabiegów i porad - odnosi się do 12 miesięcy. Zakres projektu obejmuje: 1/ usługi zdrowotne SPA - terapie przeciwdziałające narastaniu depresji i stresu 2/ usługi kosmetyczne zdrowotne - poprawiające wydolność fizjologiczną organizmu 3/ wellness coaching w zakresie zdrowego trybu życia 80000
SUMA: 80000
Czy projekt generuje koszty utrzymania w kolejnych latach?
NIE
Kontakt do pomysłodawców
Dane niedostępne publicznie.
Dodatkowe załączniki
Nie dodano załączników.

Weryfikacja zgłoszeń

Wydziały
wydział wiodący - Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Projekt jest rekomendowany do realizacji - NIE
Uzasadnienie Brak zgody właściciela lokalu na prowadzenie wnioskowanej działalności. Projekt budzi obawy o jego komercyjny charakter.
Zespół Obradował w składzie Anna Kuca-Szpytko, Monika Pusz, Hanna Mikołajczak
 
 

  1. Możesz wyrazić poparcie dla propozycji lub ją odrzucić.

  2. Możesz dodać ją też do listy obserwowanych.

  3. Zobacz informacje na temat propozycji...

  4. ...dodaj tagi dla tej propozycji...

  5. ...lub podziel się propozycją z innymi za pośrednictwem Facebooka, Google+ lub Twittera.

  6. Nie tylko możesz oceniać komentarze...

  7. ...ale też przejrzeć odpowiedzi na nie...

  8. ...odpowiedzieć na komentarz...

  9. ...i napisać nowy komentarz.

  10. Lub pracować nad propozycją i wprowadzać alternatywne wersje.